Burna utakmica između Sarajeva i Slobode: Tuča na sjevernoj tribini, navijači skandirali ‘Dino odlazi’

Navijači Sarajeva su nezadovoljni rezultatima koje bilježi ekipa Sarajeva, a gotovo je sigurno da će se klub s Koševa večeras oprostiti od Kupa BiH.

Na Koševu se igra revanš utakmica četvrtfinala Kupa BiH između Sarajeva i Slobode, a nakon 60 minuta igre Tuzlaci vode 0:2.

U prvom poluvremenu gosti su poveli preko Veselinovića, a sa sjeverne tribine, gdje se nalaze najvatreniji navijači Horde Zla, čulo se skandiranje “Uprava odlazi” i “Dino odlazi”. Također na sjevernoj tribini je zabilježen incident kada je došlo do tuče.

U 57. minuti Sloboda je povisila vodstvo ponovo preko Veselinovića.