PROFESOR IZ SARAJAVA VEDRAN ZUBIĆ ODRŽAO LEKCIJU: “Ne može svako dijete biti Tesla i Džeko! Ako te nisam zagrlio makar deset puta, nisi ni bio moj učenik”

“Nemamo maloljetničku delinkvenciju; niko ne krade banane, ali imamo ekstremnu delinkvenciju. Imamo problem fizičkog izgleda, gdje svi moraju izgledati idealno”, kazao je Zubić…

 

 

Poznati bh. i ugledni sarajevski profesor Vedran Zubić gostovao je u Centralnom dnevniku sa Senadom Hadžifejzovićem na Face televiziji.

 

 

On otvoreno tvrdi: “Nema negativne i pozitivne energije! Ima energija koju ti usmjeravaš”.

 

 

“Zakon o porodici mora biti drugačiji. Ne mogu i otac i majka raditi noćnu smjenu, a djeca sama sebe odgajati! Kada odgajate dijete bez emocije i namećete mu da mora biti dobro u svemu, normalno je da će eksplodirati. Dječiji problemi su nama smiješni, a njima veliki”, kaže Zubić, i dodaje:

 

 

Jedan od najboljih u BiH: Profesor Vedran Zubić proglašen tehnološkim viškom - Radiosarajevo.ba

 

 

“Ne može svako dijete biti Tesla i Džeko. Ako te nisam zagrlio makar deset puta, nisi ni bio moj učenik. U našim društvima su kriminalci heroji. U svakom razredu imate jednog asocijalnog tipa. Neki prepadaju curice, neki zaključavaju razred u kabinet i tako privlače pažnju. Djeca imaju sve materijalno, a nemaju duhovnost… Nemamo maloljetničku delinkvenciju; niko ne krade banane, ali imamo ekstremnu delinkvenciju. Imamo problem fizičkog izgleda, gdje svi moraju izgledati idealno”, kazao je između ostalog Zubić.

 

 

 “Djeca nemaju empatiju, jer ne razlikuju osam killova u igrici i osam killova u stvarnosti”, kazao je Zubić.

 

 

POGLEDAJTE VIDEO:

 

 

(SB)

(626)

PROFESOR IZ SARAJAVA VEDRAN ZUBIĆ ODRŽAO LEKCIJU: “Ne može svako dijete biti Tesla i Džeko! Ako te nisam zagrlio makar deset puta, nisi ni bio moj učenik”

About The Author
-